pioneer ddj sx2

Shitet nga: Rupert 31 Gush 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mixers, DJ mixers, digital mixers, musical instruments, etc.

Whatsapp on : +2349033180786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim