SHITET DJ PIONNER SR2 2017

Shitet nga: Edrin 14 Korr 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet dj pionner me defekt veni per ndegjuse nuk i punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim