Shitet Numark Ns7

Shitet nga: fisi 07 Korr 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet kontrolleri numark ns7 ne gjende te mir shum i rujtun , punon me serato dj. serato dj pro virtual dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim