shure glxd4

Shitet nga: perparim 17 Sht 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 48 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

370 EUR   420 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet mikrofoni glxd4 shum i rujten 1 sezon i perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim