YAMAHA P7000S perforcues, amplifier

Shitet nga: Skender 22 Korr 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

649 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes perforcuesit Yamaha P7000s, te ruajtur ne maksimum. Perforcuesit jan te fuqis se madhe, dhe per dallim nga te tjeret kan dhe crosoverat mbrapa per ata qe perdorin forum line ose satelita dhe basat vecmas. karakteristikat i gjeni ne internet, cmimi i volitshem. Shitet 1 copë 650eu ose edhe te dyt 1250eu. Fotot origjinaleee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim