Sharkin prej drurit arres dhe 2 qitelia

Shitet nga: qani beluli 18 Korr 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
shes sharkin prej drurit arres dhe qiteliat prej arre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim