Daulle plastike

Shitet nga: Kiki 10 Gush 03:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Eshte e re e pa perdorur ne gjendje shume te mire dhe tingullin e ka shume te mire, komode gjatë luatjes eshe e lehte dhe e pershtatshme per ta mbajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim