Roland TD 20 KX

Shitet nga: Xhihad 19 Gush 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bas kd120, 3 pada PD125, 2 pada PD 105, hit hat Vh 12, 2 çinella edhe stallaki per pada. Cmimi per Padat dhe Mbajtesin 1200 euro! Komplet me gjith Modulin Roland TD 20Kx, 2100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim