Biciklet me tri rrota

Shitet nga: Gafurr Dje 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikleten me 3 rrota osht ne gjendje te rregull osht me tre shpejtsi ,ika dritat para dhe mbrapa frenon me pedalje edhe me dorez ,si dhe mund te transportoni gjësende osht me bagazh.
Qmimi 230 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim