OptiMaskPro.Syzet

Shitet nga: Syze 16 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Syzet jan te firmes OptiMaskPro.Syzet perdoren per persona te cilet kanë dhimbje te vazhdueshme te kokes,per persona qe punojn gjatë në kompjuter, .Janë te ardhura nga Austria.Funksionojnë me adapter por edhe me bateria.Kanë 9 programe te ndryshme te vibrimit.

Viber+38344177123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim