Banesa mobiluar me QIRA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Banesa Qira 22 Gush 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ipet me qira banesa e mobiluar me siperfaqe 120 m2 gjinded afer Qendres tregtare Agmia ne drejtim te kamenices
Banesa posedon 3 Dhoma te Fjetjes,1 Sallon & Kuzhin ,1 Banjo & Wc ,1 Koridor ,1 Shpajz
, 2 Ballkone (ballkon me pamja nga rruga kryesore dhe ansore), eshte ne katin pare
Kushtet e perbashketa ne banesat e "CityProjects":
- uje 24/7, rryme 24/7, ngrohje qendrore te kompleksit, lifti, pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit.
Na Kontaktoni ne +377 (44) 295-105

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim