Bileta Kosovë vs Qeki Zona J2/3 V3

Shitet nga: Lorentin 25 Gush 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Biletat jan ne rendtije:

1 - Zona V3/rreshti D/Ulseja 62 /20€- 1 (cop)

2- Zona J3/rreshti B/Ulesja 21 dhe 22 /40€- 2(cop)

3- Zona J2/rreshti C/Ulesja 62 dhe 63 /40€- 2(cop)

Ose te gjitha biletat per 100€
Ju Flm


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim