Shitet komplet Biznesi

Shitet nga: Fatos 14 Gush 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes makinat per Riciklimin e plastikes, po ashtu dhe presimin e letres !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim