Tenda shatora karrika dhe tavolina ne sherbim

Shitet nga: lati Sot 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tenda ne sherbim me dimenzione te ndryshme nga AL te reja

Karrika PVC

Tavolina PVC

Transporti dhe montimi gratis,ju mirpresum

Per rezervime :0038345/565-705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim