Banesa 118 m2

Shitet nga: R&M 19 Gush 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 118 m2 Kati i 6 , banesa ka 3 dhoma gjumi , salloni me kuzhine , 2 Banjo , 1 vc , depo , 2 ballkona banesat Jan ndertim i Swissbuildings dhe gjindet te rruga e malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim