Banesa 122 m2

Shitet nga: Shitet Sot 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 122.1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 122.1 m2 kati i 6 banesa i ka 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhin , 2 banjo ,ballkon 10m2 ,depo , banesa eshte ndertim i swissbuildings dhe gjendet ne rrugen e malisheves viber +38349406206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim