Banesa 128 m2 (swissbuildings)

Shitet nga: R&M 19 Gush 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 128.20 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 128.20 m2 banesa ka 4 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , 2 banjo , 1 vc , depo , ballkon ,Kati i 6 banesa eshte ndertim i swissbuildings dhe punohet me plan zvicrran gjendet te rruga e malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim