Banesa 142 m2 ( bujana group )

Shitet nga: Banesa 19 Gush 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 143 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen Ka 2 rrugë kryesore është Ka lindja e Diellit , Banesa eshte ndertim i bujana grup dhe gjindet te rrethi në kamnik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim