Banesa 70 m2 e mobilume

Shitet nga: Shitet 19 Gush 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 70 m2 , 2 dhoma te fjetjes , sallon , ballkon, banjo , banesa është tersisht e renovuar ne vitin 2016 , ka edhe nxemjen me rrymë , kati i 6 ne lagjen kamnik shitet komplet me mobile dhe eshte e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim