Banesa 89 m2

Shitet nga: RM 19 Gush 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 89.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 89.4 m2 kati i 3 ,banesa i ka 2 dhoma gjumi ,sallon ,banjo,ballkon banesat jan ndertim i swissbuildings dhe gjenden te rruga e malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim