Banesa dhe lokale ne shitje

Shitet nga: Shitet 19 Gush 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 116 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Gjilan
Banesa dhe lokale ne shitje ne kompleksin swissbuilding
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim