Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e III-të me sipërfaqe prej 70.9 m² të banuara.
Banesa posedon këtë renditje: sallon,kuzhinë, një dhomë gjumi,një shpajz,një banjo dhe një ballkon.
Dyert dhe dritaret janë prej druri,dyeshemeja parket dhe llaminat.
Banesa gjendet afër tregut të gjelbërt.
Çmimi i banesës është 52.000 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim