Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e dytë me 40 m².
Banesa poseodn këtë rënditje:sallon se bashku me kuzhinë,një shpajz,një banjo,dhe një ballkon.
Dyer dhe dritare janë prej druri,dyshemeja e tëra parket.
Banesa gjendet në lagjen “ILIRIA”.
Ҫmimi banesës është 30.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim