Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e IV-të banues me 112m² me këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesa ka mundësi kompenzimi.
Çmimi i baneses është sipas marrëveshjes.
Gjendet në një lagje shum të përshtatshme për banim.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim