Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e V-të me 84m².
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një shpajzë.
Banesa ka infrastrukturë të rregulltë, nxemje qëndrore, dyer druri dritare plastike.
Gjithashtu banesa ka një pamje të bukur të qytetit, dhe gjendet në një pjesë mjaftë të frekuentuar.
Çmimi i banesës është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim