Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 84.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e III-të, me 84.8m².
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhin, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Banesa ka infrastrukturë të rregullt, posedon dyer druri, dritare plastike, nxemje qendrore gjithashtu ka edhe oxhak.
Gjendet në një pjesë mjaftë të frekuentuar me një pamje të bukur të qytetit.
Banesa shitet komplet me mobilje.
Çmimi është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim