BANESA NE SHITJE M & S CONSTRUCTIONS

Shitet nga: Sabit Dje 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142 m2 duke përfshirë garazhda nëntoksore , zgjidhja më e mirë për familjen tuaj . Kompleksi ynë banesor rrethohet me gjelbërim dhe larg nga zhurma . Afër gjithcka qe ju nevojitet si : shkollë, qendra tregtare , komunën etj . Zgjidh më të mirën për të ardhmen tuaj ! Invest: Restaurant Egnatia & Miloti Shpk.
LOKACIONI: Rruga e Bujanocit , përballë fabrikës së baterive. GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim