Banesa ne shitje ne qender te qytetit

Shitet nga: Labinoti Dje 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me siperfaqe prej 119 metra.
Banesa gjendet ne qender te qytetit,tek kompleksi banesor city project.
Banesa gjendet ne katin e 8 -t dhe eshte e gatshme per banim.
Banesa posedon 3 dhoma gjumi,1 sallon,banjo dhe koridorin.
Bartja behet tek noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim