- OFERTE EKSKLUZIVE (Banese+Bonuse) ne Albanica.

Shitet nga: Shkelqim Hoti Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
- Oferte eksklusive ne shitjen e baneses ne kompleksin banesor ALBANICA, e ndertuar nga D&A Construction.


• Oferta perfshine : Banese 107m²
Pershkrimi i kompleksit:

Kompleksi ALBANICA eshte planifikuar dhe ndertuar me nje cilesi shume te larte, me standarte evropiane dhe per plotesuar cdo lloje kerkese te mundshme per nje jetese perfekte.
Kompleksi ofronë edhe hapsirat afariste me brende te famshme vendore dhe te huaja duke ju lehtësuar kërkesat e çdo banori të kompleksit Albanica.

Pershkrimi i Baneses:

- Banesa eshte ne katin e trete te banimit dhe ka nje siperfaqe prej (107m²) :

- Qendrimin Ditor
- Kuzhine
- Koridor
- Dhome gjumi
- Dhome gjumi + banjo
- Banjo
- Depo
- Ballkon

Cmimi : Me marreveshje !

Per me shume informata kontakto ne :

Guri
043/748-748 (Viber)
044/748-748 (Viber)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim