Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2)496/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2 K.4.

Banesa eshte ne vend shume te mire per banim.

Banesa eshte e gatshme ne Qershor 2019.

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim