Shes banesen 100 metra katror

Shitet nga: Edonis Dje 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shes banesen 100 metra katror ka dy dhoma gjumi një sallon dhe një banjo banesa fjindet afer rrethit ETC në Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim