Shiten banesa një, dy dhe tre dhomëshe

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Dje 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
Kodi 0422

Shiten banesat në Gjilan, rruga në drejtim të Bujanocit.nl maj përfundon ndërtimi.

Banesat janë të përmasave:

* 69.51m2 sallon, një dhomë gjumi
* 70.21m2 sallon, një dhomë gjumi
* 76.77m2 sallon, dy dhoma gjumi
* 91.56m2 sallon, dy dhoma gjumi
* 110 m2 sallon, 3 dhoma gjumi
* 112 m2 sallon, 3 dhoma gjumi
* 116 m2 sallon, 3 dhoma gjumi
* 143 m2 sallon, 3 dhoma gjumi

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim