SHITEN BANESA Te POLICIA 110m2. 105m2

Shitet nga: Beg Rushiti Dje 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rruga Mulla Idrizi
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Gjilan
Shiten 2 Banesa te Policia ne Qendren e Gjilanit
Banesat kan hapsir 110m2 dhe 105m2

Jan te regulluara me standart Zvicerran dhe jan me Nzemje ne Dysheme, me Kuzhin dhe Banjo te rre dhe qinden dyat ne te njejtin kat(kati i 2t)

Per ma shum Info kontaktoni ne:
045 222 545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim