Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan

Shitet nga: Sabit Dje 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga e Bujanocit , përballë fabrikës së baterive.
Komuna: Gjilan
M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern.
Me apartmente cilësore nga 104 -142 m2 duke përfshirë garazhda nëntoksore , zgjidhja më e mirë për familjen tuaj .
Kompleksi ynë banesor rrethohet me gjelbërim dhe larg nga zhurma .
Afër gjithcka qe ju nevojitet si : shkollë, qendra tregtare , komunën etj .

Zgjidh më të mirën për të ardhmen tuaj !

Invest: Restaurant Egnatia & Miloti Shpk.

LOKACIONI:
Rruga e Bujanocit ,
përballë fabrikës së baterive.
GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim