Shiten banesat ne qendren e gjilanit

Shitet nga: Edonis Dje 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Shiten 5 banesa ne qendren e gjilanit mund te kontaktoni dhe ne viber +38344177366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim