Shitet banesa 142 m2

Shitet nga: Babloki 19 Gush 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 142 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë
Komuna: Gjilan
Shes banesen mbi Sallen e Sporteve,perkatesisht tek banesat e Arch ndertimit,banesa gjendet ne katin e Pare,dhe posedon 3 dhoma gjumi,Sallon Kuzhin,1 banjo, 1 wc ,1 depo shitet me mobile komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim