Shitet banesa 65m2,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD Dje 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjon Sereqi, Gjilan
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 65m2,

Shitet banesa 65m2, ne lagjen Iliria (Kamnik). Banesa ka nje dhome gjumi dhe sallon, kuzhina, shpajz, banjo dhe ballkon.
Banesa ka ngrohje qendrore te instaluara (me shpenzime minimale).
Banesa eshte ne katin e 3-te. (Me pamje nga qendra qytetit)
Banesa gjendet ne lagjen Iliria (Kamnik), ka afer Spitalin Regjional, Stacionin e autobuseve, Stacionin e zjarrefiksave, Shkollat Fillore, Sallen e sporteve, parkun e qytetit, qendrat tregtare, farmacite, etj.
Banesa ka dokumentacion te rregullte, bartja behet brenda 24h.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+383 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim