Shitet banesa me çmim shumë të volitshem

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97.12 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Banesa me 97.12 m² , gjendet në katin e V-të.
Posedon : 1 sallon me hapsirë për kuzhinë, 3 dhoma gjumi dy prej të cilave kanë dalje në ballkon, banjo, wc, një shpajz.
Dyshemeja është prej llaminatit, dritare prej plastikës dhe dyer druri.
Çmimi është 43.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim