Shitet banesa ne lagjen Kamnik

Shitet nga: Armend 14 Gush 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet afer rrethit tek qendrat tregtare Etc, interex dhe Viva.
Banesa eshte ne katin e 4-te. Shume e pershtatshme.
E MOBILUAR
Cmimi 31.000 euro
Marr nje veture deri ne 10 mije euro kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim