Shitet Banesa

Shitet nga: Reshat 19 Gush 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tek Halla e Sporteve
Sipërfaqe: 105.60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Banesa eshte e re e pa perdorur, cmimi i baneses eshte 550 per meter katror po aq sa e kam blere dhe vet. Banesa gjindet ne katin e 3 te dhe posedone 105.60 metra katrore. Per cmim munde te diskutohet. Per me shume informata mundeni te kontaktoni ne numrin 044211943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim