Shitet ose ndrrohet me toke

Shitet nga: XXXX 18 Gush 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan
Shes banesen ne lagjen lliria afer Drejtorise se Urbanizmit.Banesa posedon dhomen e fjetjes,sallonin kuzhinen,shpajzin dhe banjon.Ka parking te mjaftueshem,gjelbrim dhe hapesire te mjaftueshme per femije.Qendra e qytetit dhe qendrat tregtare vetem pese minuta larg.Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim