Lokali në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 11 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Shitet lokali me siperfaqe prej 28m² në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë dhe posedon infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe është i gatshëm për shfrytëzim.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i përbashkët me të tjerët).
Lokali gjendet në objektin e Agro Hermes-it.
Çmimi i lokalit është 55.000 €.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim