Objekti në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 11 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjilan
Shitet pompa e benzinës me 22Ari dhe me gjerësi 46m në rrugën kryesore.
Objekti i pompës benzinës posedon zyre dhe tualet poashtu podrumin 150m2.
Posedon 3 rezervare me 7 dalje te rezervarëve , bocë të plinit me licens.
Infrastrukturë të plotë.
Gjendet në rrugën qarkore.
Çmimi i tërë parcelës së bashku me inventar është 750.000€ .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim