Shitet shtepia ne qender te Gjilanit

Shitet nga: Teuta 12 Korr 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne qender me dy kate lokale dhe 2 kate banim .te gjitha jane me qira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim