Shitet Parcela ne lagjen e Urbanizuar te Qytetit

Shitet nga: ProGis Sot 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Adresa: Livadhet e Arapit (Mbrapa Pishines Tafa)
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Gjilan
-Shiten dy troje ndërtimi
Zona Kadastrale Gjilan, në sipërfaqe prej 450 m²
Trojet gjenden ne lagjen e urbanizuar te qytetit – Livadhet e Arapit.
Parcela aktualisht ka destinimin per ndertim banesor individual, me mundesi dhe perspektive te ridestinimit per ndertim kolektiv.
Sipwrfaqja gjendet ne mes Bazenit TAFA dhe lumit Mirusha
Është pjesa më atraktive dhe me perspektivë e qytetit.
Ka çasje në rrugë dhe ka të paraparë infrastrukturën primare.
Ka pronësi të rregulluar, nuk është nën hipotekë, barrë tatimore apo në ndonjë kontest
Cmimi eshte i diskutushem
Informacionet: Tel. +383 (0) 44 323 063, E-mail, progis@info.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim