SHITEN TROJET-(Ish kam.Monteith,Livadhet e Arapit)

Shitet nga: Isa Dje 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Adresa: Trojet në shitje..
Komuna: Gjilan
Shiten troje me sipërfaqe te ndryshme edhe atë si më poshtë: 3.33 ari, 3.63 ari, 4.65 ari, 4.83, 5.13 ari, 5.51 ari, 5.68 ari, 5.81 ari. Trojet ndodhen në një ndër pjesët më të mira dhe të përshtatshme të qytetit të Gjilanit, në largësi prej 1.5 km nga qendra e qytetit,në rrugën për Malishevë, më saktësisht më pjesën e ish kampit "Monteith" dhe te vendi i quajtur "Livadhet e Arapit" Pjesa ku ndodhen trojet është e përfshirë në planin urbanistik të vitit 2013, pra ish kampi Monteith në të cilën është planifikuar infrastrukturë përcjellëse për rreth 28 mijë banorë. Trojet kanë pronar të ligjshëm, nuk kanë hipotekë, dhe mundësia e bartjes është procedurë e thjeshtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim