Shitet Parcela

Shitet nga: Sejfullah 14 Gush 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1418.4 m2
Komuna: Gjilan
Shitet Parcela prej 14 Ari e 18 Metra,Me mundesi ndarje ne parcela me te vogla.
posedon rrym,kanalizim,rruge dhe leje ndertimi.
Parcela Gjendet ne rrugen per Livoq te Eperm rr,Enver Muji(mbrapa restaurant Doni).
Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim