Truall prej 500m2 ne Gjilan

Shitet nga: Jakup Halimi Sot 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trualli me leje ndërtimi.

_Trualli ka pozitë shum të mirë, përballë pamjes së qytetit (bukurinë e tij mund ta shihni mësëmiri nëse dilni aty).

_I përshtatshëm edhe për lokal biznesi (sepse ka dalje në dy rrugë).

_Dalje në rrugën kryesore 18.45m
_Dalje në rrugën e dytë 27.50m

_Posedon ujësjellësin, rrymën dhe kanalizimin.

Trualli është në emrin tim, me dokumenta të rregullta kadastrale dhe bartja bëhet menjëherë ditën e pagesës.

+377 45 677 988 (VIBER, whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim