Shes Villen ne Draganc (bojm ndrrim edhe me lokal)

Shitet nga: Muhamed Haziri Dje 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Sipërfaqe: 1300 m2
Komuna: Gjilan
Shes villen me 13 ari tokë në Dragancê, villa eshte e re dhe ka investim te ri dhe te mir. Uje te bollshem, bunari 84m.
Prona eshte ne emer te pronarit dhe leht per tu bartur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim