Truall prej 12 ari në fshatin Makresh KK Artanë

Shitet nga: Hajra 09 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes truallin prej 12 ari të përshtatshëm për ndërtim të vikendshtëpisë.

Trualli gjindet në fshatin Makresh Komuna e Artanës, reth 11 km nga Gjilani, afër Restaurant “Lura”- 200 m.
Në pjesën ku është ky truall janë të ndërtuara përball 2 shtëpi dhe në afërsi 8 tjera. Në truall ka bunar dhe WC të ndërtuar si dhe trualli është në orientm të lindjes dhe pozitë shumë e mirë, 50% e truallit është me druj të mdhje (mal) dhe 50% livadh me disa pemë.
Për ta shiqua truallin ju informoj se gjindet në drejtimin Gjilan – Artanë, posa të kalohet restaurant “Lura” rruga e parë majtas, pasi të kalohen disa shtëpi mbërihet te disa toje e ai që ka bunarin dhe WC është ky truall, lehtë të gjindet po që se jeni të interesuar.

Çmimi : sipas marrëveshjes

Informatat në tel. 044/161-758

dhe E-mail: hajrush.b@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim